22 Şubat 2017 Çarşamba

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları

Kocayı kendine bağlamanın yolları ve sırlarını açıklıyoruz.Kocayı kendine bağlamak için en etkili formül burada!

Kocayı kendine bağlamanın yolları,Erkeği kendinize nasıl bağlarsınız? Erkeği kendine bağlamanın yolları nelerdir?
Evliliğin ilk zamanları, eşlerin birbirlerine yoğun duygular beslediği dönemlerdir. Erkek kadına karşı daha kibar davranır, kadın ise erkeği etkilemek için elinden geleni yapar. Fakat bir süre sonra aynı evde yaşamanın getirmiş olduğu rehavetle kadınlar kendilerine bakmamaya, erkekler de farklı davranmaya başlarlar. Evli çiftin beraberliğinde sıkıntı, bezginlik  duygularının, keyifli anlardan daha fazla yoğunlaştığı noktada çiftlerin problemleri başlar. Daha sonraki aşamada evde sevgi ve saygı ortamı yok olmaya başlayınca, kocayı kendine bağlamanın yolları arayışına geçeriz.


Kocayı kendine bağlama yolları
Kocayı kendine bağlamak için ne yapmalı?
Peki bu noktaya gelinmesinde biz kadınların hiç suçu yok mudur? Bizler her zaman kocalarımızdan ilgi ve iltifat bekleriz. İlk adımı hep onların atmasını isteriz. Fakat kendimize bakmayı, eşimize ve evimize gereken özeni göstermeyi unuturuz. Kimimiz dışarıda çalışmaktan, kimimiz de ev işlerinden yakınırız.

 Sürekli mutsuzluk sonucunda erkekler evden ve evlilikten uzaklaşır.  Unutmayın, meydana gelen evlilik sorunlarının % 50 sorumluluğu eşinize aitse, % 50’si de size aittir. 

Aslında erkekler doğaları gereği özgürlüğü daha kolay tercih edebileceği için bu noktada kadına büyük görev düşmektedir.

Kadın mutlu evlilik ve evliliğini kurtarmak  için kocayı kendine bağlamanın yollarını öğrenmeli ve bu konuda öncü rolü üstlenmelidir.

İlişki koçlarına gitmeden, kocayı kendine bağlamanın yolları olsaydı keşke dediğinizi duyar gibiyim.

Kocanyı kendine bağlamak ve kocanızın kalbine girerek mutlu bir yuva istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, sizin için hazırlanmış olan “Kocanın kalbine gir” isimli kitapla işe başlayabilirsiniz!Kitaba sahip olacağınız linki yazımın sonunda vereceğim.

Kocanızı kendinize bağlamak için önemli olan kocanızın bilinçaltını ele geçirerek psikolojisini etkilemeyi bilmeniz gerekiyor. Siz çok güzel bir kadın olsanız dahi, eşinizin bilinç altı, yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı sizi çirkin görebilir. Ya da ortalamanın altında sıradan bir dış görünüşe sahip olmanıza karşın eşinizin bilinç altında size karşı yer alan tutkusu sebebiyle sizi dünyanın en güzel kadını olarak görebilir.


Kocayı kendine bağlamanın yolları arayışına geçen hanımların ilk yaptığı şey, hemen internetten bu konu hakkında "kocamı kendime nasıl bağlarım" gibi Google da aramalar yaparak sorunu çözmeye çalışır...

Hanımlar! Dost acı söyler fakat bende size bu şekildeki arayışların sadece zaman kaybı olduğunu söylemek isterim.Çünkü internet ortamında gerçek anlamda "kocayı kendine bağlamanın yolları" hakkında yazılan yazılardaki bilgiler, sadece yüzeyseldir ve çoğu sitedeki bu tür yazılar sizin reklamlara tıklamanız ve siteye ziyaretci çekme maksadıyla yazılmış klasik bilgilerdir.

Bizim size önerdiğimiz Kocanın Kalbine Gir isimli e kitap ise; ilişki koçları tarafından pahalı seanslarda öğretilen bu bilgileri, internet kullanıcılarına oldukça uygun bir fiyata sizlere sunuyor.İnternet ortamında ve başka hiç bir yerde rastlayamayacağınız sıradışı bilinçaltı formülleri ile kocanızı en kısa sürede kendinize bağlayarak evliliğinize ivme kazandırabilirsiniz.
Kısacası alt gelir düzeyindeki bir bayan bile,ilişki koçları tarafından pahalıya satılan bu bilgilere kolaylıkla sahip olarak, kocayı kendine bağlama konusunda profesyonel öğretilere sahip olabiliyor.

Kocanın kalbine gir kitabı PDF formatında dijital bir e-kitap.Yani bilgisayar laptop yada cep telefonunuza indirerek sahip olabiliyorsunuz.Bu rehberin en iyi tarafıda bu zaten.gece saat 3 bile olsa hemen internetten indirip okumaya ve uygulamaya başlayabiliyorsunuz.Kitabı burayı tıklayarak indirebilirsiniz.,Erkeği kendine bağlama,

Kocanın kalbine gir, kocanın kalbine gir kitabı
Kocamı kendime nasıl bağlarım?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder