22 Şubat 2017 Çarşamba

Kocayı Kendine Bağlamanın Yolları

Kocayı kendine bağlamanın yolları ve sırlarını açıklıyoruz.Kocayı kendine bağlamak için en etkili formül burada!

Kocayı kendine bağlamanın yolları,Erkeği kendinize nasıl bağlarsınız? Erkeği kendine bağlamanın yolları nelerdir?
Evliliğin ilk zamanları, eşlerin birbirlerine yoğun duygular beslediği dönemlerdir. Erkek kadına karşı daha kibar davranır, kadın ise erkeği etkilemek için elinden geleni yapar. Fakat bir süre sonra aynı evde yaşamanın getirmiş olduğu rehavetle kadınlar kendilerine bakmamaya, erkekler de farklı davranmaya başlarlar. Evli çiftin beraberliğinde sıkıntı, bezginlik  duygularının, keyifli anlardan daha fazla yoğunlaştığı noktada çiftlerin problemleri başlar. Daha sonraki aşamada evde sevgi ve saygı ortamı yok olur.


Kocayı kendine bağlama yolları
Kocayı kendine bağlamak için ne yapmalı?
Peki bu noktaya gelinmesinde biz kadınların hiç suçu yok mudur? Bizler her zaman kocalarımızdan ilgi ve iltifat bekleriz. İlk adımı hep onların atmasını isteriz. Fakat kendimize bakmayı, eşimize ve evimize gereken özeni göstermeyi unuturuz. Kimimiz dışarıda çalışmaktan, kimimiz de ev işlerinden yakınırız.
 Sürekli mutsuzluk sonucunda erkekler evden ve evlilikten uzaklaşır.  Unutmayın, meydana gelen evlilik sorunlarının % 50 sorumluluğu eşinize aitse, % 50’si de size aittir. Aslında erkekler doğaları gereği özgürlüğü daha kolay tercih edebileceği için bu noktada kadına büyük görev düşmektedir. “Yuvayı dişi kuş yapar” misali, kadın evliliğini kurtarmak adına öncü rolü üstlenmelidir.


Dolayısıyla evliliklerinde meydana gelen sorunları akılcı bir şekilde çözüme kavuşturmak yerine boşanma konusunda acele eden insanlar beni hep şaşırtmıştır. Boşanma gibi ciddi bir kararı vermeden önce eşlerin, özellikle de kadınların enine boyuna düşünmeleri ve mümkünse evliliklerini kurtarmak için ellerinden geleni yapmaları gerekmektedir.

Evlilik danışmanına gitmeden, kocayı kendine bağlamanın yolları olsa keşke.” dediğinizi duyar gibiyim.

Eğer boşanmanın ailenize getireceği zararlardan uzaklaşmak, kocanızla yeniden güzel bir ilişkiye başlamak ve evliliğiniz kurtarmak istiyor, fakat nereden başlayacağınızı bilemiyorsanız, sizin için hazırlanmış olan “Kocanın kalbine gir” isimli kitapla işe başlayabilirsiniz!

Kocanızı kendinize bağlamak ve evliliğinizi kurtarmak için önemli olan eşinizin bilinçaltını ele geçirerek psikolojisini etkileyebilmektir. Siz çok güzel bir kadın olsanız dahi, eşinizin bilinç altı, yaşamış olduğunuz sorunlardan dolayı sizi çirkin görebilir. Ya da ortalamanın altında sıradan bir dış görünüşe sahip olmanıza karşın eşinizin bilinç altında size karşı yer alan tutkusu sebebiyle sizi dünyanın en güzel kadını olarak görebilir.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı'nda verilen bilgiler, evlilik danışmanlarının verdiği bilgilerle eş değerde olup, herkesin yararlanabilmesi için maddi olarak onların çok altında bir fiyata sahiptir.

Kocanın Kalbine Gir isimli e kitap; ilişki koçları tarafından pahalı seanslarda öğretilen bu bilgileri, internet kullanıcılarına oldukça uygun bir ücret karşılığı sunmaktır.Böylece alt gelir düzeyindeki bir bayan bile,dışarıda pahalıya satılan bu bilgilere kolaylıkla sahip olabilmektedir.Kitabı buradan indirebilirsin.,Erkeği kendine bağlama,

Kocanın kalbine gir, kocanın kalbine gir kitabı
Kocamı kendime nasıl bağlarım?

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder